Pomysły na niebanalne upominki na rocznicę

Pomysły na niebanalne upominki na rocznicę

Gadżety Moda Zakupy

Rocznica jest dla par bardzo ważnym wydarzeniem. Przypomina ona o fakcie, że para darzy się zaufaniem już bardzo długi czas i daje możliwość przypomnienia sobie, że mamy przy swoim boku kogoś bliskiego, na którego zawsze możemy liczyć. Rocznica jest także okazją do celebrowania miłości i uczczenia relacji. W tej dzień możemy także wspominać wspólne doświadczenia i osiągnięcia. 

Co wyjątkowego można kupić drugiej połówce na rocznicę? 

Rocznica może być okazją do wręczenia prezentu lub wymienienia się symbolicznymi prezentami. Prezent wręczony partnerowi może być symbolem podziękowania za wsparcie oraz jego obecność w naszym życiu. Niebanalnym podarunkiem może okazać się biżuteria, są to między innymi:

  • naszyjniki dla par – posiadanie takich samych naszyjników może dać poczucie większego połączenia między osobami, dodatkowo mogą przypominać o ważnej dacie. Ciekawym pomysłem może okazać się wygrawerowania na obu naszyjnikach np. daty poznania się bądź też pierwszego pocałunku. Jest to sposób na pokazanie drugiej połówce swojego uczucia i zaangażowania w związek. 
  • bransoletki silikonowe – cechują się odpornością na uszkodzenia, dodatkowym ich atutem jest też lekkość. Dzięki temu, że są wodoszczelne szczególnie dobrym wyborem, mogą okazać się dla osób lubiących aktywność fizyczną. Ważne jest też, by wybrać taki kolor bransoletki, który będzie odpowiadał gustowi partnera/ partnerki. 
  • bransoletka skórzana – jest dobrym pomysłem dla drugiej połówki, gdyż cechuje się dużą trwałością i może być noszona na co dzień. W szczególności będzie to dobry pomysł, gdy partner, czy też partnerka lubią styl casualowy. 

W przypadku decyzji o wyborze biżuterii warto się zastanowić, jaki jej rodzaj lubi nosić nasz partner. 

Nie tylko biżuteria

Innymi bardzo ciekawymi pomysłami na prezent na rocznicę mogą okazać się także: 

  • prezent związany z jedzeniem- jeśli oboje jesteście koneserami dobrym potraw oraz win interesującym upominkiem może być zapis na degustację win, czy kolację w wysoko ocenianej restauracji,
  • prezent związany z rozwojem osobistym- jeśli Twój partner ceni sobie ciągły rozwój, warto zastanowić się nad zakupem książki, warsztatami rozwoju osobistego, bądź też kursem języka obcego. Pomysł ten jest odpowiedni dla par, które lubiąc uczyć się nieustannie nowych rzeczy,
  • prezent związany z podróżami- jeśli waszą pasją są podróże. Zaskakującym prezentem może okazać się mapa świata, która umożliwia odznaczanie odwiedzonych miejsc oraz zaznaczanie tych, które zamierzacie jeszcze odwiedzić,
  • prezent związany z rozrywka- niebanalnym upominkiem jest bilet na koncert waszego ulubionego artysty, czy też zespołu możesz także zakupić bilety do kina na film, bądź też maraton filmowy. Ciekawym pomysłem jest również voucher na lot samolotem, czy też skok ze spadochronem. Prezent ten może dostarczyć niezapomnianych wrażeń do końca życia. 

Dodaj komentarz