Top 5- Oświetlenie szafy ledami

oświetlenie szafy

Najlepszym sposobem na modne oświetlenie szafy są profile LED.  Odpowiedni dobór barwy światła może stworzyć niesamowity klimat w naszym domu. Nie dość, że oświetlimy szafę to nasza sypialnia może nabrać ciekawych kolorów. Zobaczcie nasze Top 5- Jak oświetlić szafę ledami.

Z natury biała, wewnątrz niebieska

oświetlenie szafy
źródło: mks-furniture.co.uk

Biała sypialnia i światło w kolorze niebieskim bardzo dobrze się dopełniają. Co myślicie?

Prosto, modnie i wygodnie

szafa LED
źrodło: slidingdriver.com

Dzięki oświetleniu wnętrza szafy  możecie wszystko w niej bez problemu znaleźć, jak widać nie potrzeba wiele aby rozświetlić wnętrze szafy.

Duża szafa, trzy źródła światła

oświetlenie LED szafa
źródło: sockets2lighting.co.uk

Oświetlając szafę musicie zastanowić się w jakich jej miejscach najbardziej przyda wam się źródło światła.  Duża szafa wymaga większej ilości źródeł światła.

Szafa na zamówienie, światło na zawołanie

inspiracje oświetlenie LED
źródło: gomodern.co.uk

Macie szafę, która była robiona na zamówienie, jeżeli tak ta propozycja świetnie sprawdzi się w waszym domu.

Ledy w akcji, czyli najlepszy pomysł na oświetlenie szafy

źródło: klusdesign.pl
źródło: klusdesign.pl

W tej propozycji możecie zobaczyć , że aby oświetlić szafę trzeba przemyśleć wszystkie miejsca szafy. Dzięki oświetleniu na dole nawet w ocy będziecie mogli wygrzebać najdrobniejsze rzeczy z dna szafy. Producent Klusdesign.pl wie, że oświetlenia szafy jest ważne i dzięki temu powstała taka inspiracja.

Oświetlenie LED to nie tylko ładna dekoracja i energooszczędne źródło światła, to także praktyczne zastosowanie profili, czy opraw LED. Dajcie znać, która propozycja podobała się wam najbardziej.