Lampa LED Rabbit – hit, czy kit?

led lampa i krzesło

„Krzesło i lampa królik”, czyli lampa LED Rabbit, to jeden z projektów włoskiego designera Stefano Giovannoniego. Projektant stworzył je, opierając się na sylwetce królika i typowym kształcie krzesła.

Zwierzę to zostało wybrane nie bez powodu, ponieważ królik symbolizuje miłość oraz szczęście, a także bezapelacyjnie budzi bardzo miłe skojarzenia. Ten oryginalny projekt krzesła został bardzo miło przyjęty, a przez to został poszerzony o ofertę lampy LED Rabbit.

Ta przyjemna dla oka dekoracja może oświetlić i ozdobić nasz taras, balkon, czy też trawnik. Wielu wykorzystuje ją także do oświetlenia lobby hotelu oraz restauracji na świeżym powietrzu. W fotelu możemy wygodnie usiąść, opierając się plecami o uszy królika bądź trzymając ręce na jego uszach. Lampy świetnie prezentują się w parach, szczególnie w wejściach budynków, przy schodach bądź też w wejściu do części SPA.

LED Rabbit giovanni
źródło: archiproducts.com

Wymiary takiej lampy to:

– Wysokość: 53 cm

– Szerokość: 26 cm

– Głębokość: 45 cm

Lampa wykonana jest z polietylenu, który odporny jest na wodę, a źródłem światła są 1x8W LED, które przeznaczone są do ponownego ładowania. Lampa sterowana jest pilotem. Ceny lampy zaczynają się od 799 zł.

led lampa i krzesło
źródło: shopping.ilaricasa.it

Jeżeli nie potrzebujemy lampy, która będzie zarówno krzesłem, a szukamy jedynie lampy w kształcie królika, możemy znaleźć ją w znacznie niższej cenie. Wymiary takich lamp są dużo mniejsze, co jest ich wadą i zaletą. Taka lampa ledowa świetnie sprawdzi się do oświetlenia pokoju dziecięcego.

Lampy LED Rabbit projektu Stefano Giovannoniego, a także inne lampy w kształcie królika można znaleźć w wielu sklepach. Nie kupujcie ich więc w pierwszym sklepie, w którym je znajdziecie, ponieważ ceny są bardzo zróżnicowane.