Pomysły na świąteczne oświetlenie wnętrz

W sklepach mamy ogromny wybór różnego rodzaju ledowych lampeczek choinkowych. Jednak nie muszą one przystrajać jedynie świątecznego drzewka. Tutaj przedstawiamy wam najciekawsze inspiracje świątecznego oświetlenia wnętrz. 

Magiczna mini kraina

Do jej wykonania jak widać na poniższym zdjęciu, potrzebujemy jedynie trochę waty, lampeczek led i świątecznych figurek. Z pewnością każde dziecko ucieszy się z takiej ozdoby. Warto wykonać ją wspólnie.

Źródło: www.countryliving.com
Źródło: www.countryliving.com

Oświetlone szyszki

Jeszcze prostsza propozycja. Potrzebujemy tylko szklanego naczynia, kilku dużych szyszek, lampek LED i świąteczna dekoracja gotowa. Banalnie proste i szybkie. Jedyną trudnością jest tutaj tylko znalezienie szyszek w pobliskim lesie.

Źródło: www.digsdigs.com
Źródło: www.digsdigs.com

Świetliste Mega bombki

To już bardziej skomplikowana propozycja, wymagająca pracy. Tutaj potrzebujemy balonika, szpagatu (sznurka) i kleju z krochmalem. Najpierw pompujemy balon. Następnie owijamy go szpagatem, namaczamy w naszym kleju z krochmalem i pozostawiamy do wyschnięcia. Po usztywnieniu sznurka, gdy ten już będzie suchy przebijamy balon i wyjmujemy go ze środka. Natomiast do wnętrza naszej mega bombki wkładamy lampki. I otrzymujemy taki efekt:

Źródło: www.muchocrafts.com/
Źródło: www.muchocrafts.com/

Świecące prezenty 

Takie prezenty również możemy wykonać samodzielnie. Wystarczy, że będziemy mieli dobry stelaż udający pudełka, lampki led, które wkładamy do środka, przezroczysty materiał, którym obwiniemy stelaże i wstążkę do dekoracji.

Źródło: diy-vintage-chic.blogspot.com/
Źródło: diy-vintage-chic.blogspot.com/

Świecąca girlanda

Nie uwierzycie, jakie to jest proste. Są to zwykłe lampki led, których kabelek jest przewiązany kawałkami kolorowych wstążek. Pół godzinki i zrobione.

Źródło: www.createcraftlove.com/
Źródło: www.createcraftlove.com/

Z przymrużeniem oka: Choinka dla ekipy remontowej:

 Tutaj dopiero ktoś miał pomysł na wykorzystanie kolorowych lampek LED i starej malarskiej drabiny. Ładnie przystrojona ma też swój urok. Prawda, że świetnie pasuje do biura w firmie remontowej? 😉

Źródło: http://www.digsdigs.com/
Źródło: http://www.digsdigs.com/